Tiktok Video Düzenleme Programları

Tiktok Video Düzenleme Programları

Tiktok video düzenleme programları kullanarak tiktokta daha fazla izlenebilirsiniz. Videolarınız keşfete daha fazla düşmesini istiyorsanız videolarınızın kaliteslisi arttırmanız gerekmektedir. Aşağıda belirttiğimiz programlar aracılığıyla videolarınıza eğlenceli efektler verebilirsiniz.

Kullanımı gayet kolay olan programlar mobil için şuana kadar kullanılan en popüler ve kaliteli programlardır. Herhangi birini indirip videonuzu düzenleme kısmına geçebilirsiniz. Bir çok tiktok fenomeni videolarında bu tarz yardımcı programlar kullanmaktadır. Aşağıda verdiğimiz liste tiktok video düzenleme programları alanında en iyi 5 programlar arasındadır.

En İyi Tiktok Video Düzenleme Programları Listesi

En iyi Tiktok video düzenleme Programları

Tiktok video düzenleme programlarının kullanımları aslında düşündüğünüz kadar zor değildir. Kolay ve basit bir arayüze sahip oldukları için video düzenleme konusunda acemi bile olsanız kolay bir şekilde tiktokta video düzenleme yapabilirsiniz. Videolarınız için komik ve eğlenceli anlar oluşturabilirsiniz. Bu sayede daha fazla izlenerek takipçi sayınızıda kolay bir şekilde arttırabilirsiniz.

Keşfete daha sık çıkmak istiyorsanız tiktok keşfete çıkma yazımızı okuyabilirsiniz. Düzenlediğiniz programı kaydederek daha sonra tiktokta videnouzu paylaşabilirsiniz. Video kalitenize ve yaptığınız düzenlemeye göre izlenmenizdeki değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz. Tiktok video düzenleme programları listesine geçelim

1. Videoshop 

Google Play Storede 10 Milyon ve üzeri indirmeye sahip videoshop uygulaması Tiktok kullanıcıları tarafından çokça kullanılan uygulamalardan biridir. Android ve İOS desteği olan uygulamada videonuz üzerinde yapabileceğiniz birçok alternatif sunmaktadır. Videoshop ile sadece Tiktok videoları değil Youtube, İnstagram gibi diğer sosyal medya hesaplarında da paylaşım yapmanıza olanak sağlıyor. Videoshop birden fazla videoyu birleştirme, video hızlarını değiştirme, arka plan müziği koyma, yazı ekleme, kırpma gibi neredeyse sayısız özelliği kullanmanızı sağlamaktadır. 

2. Magisto

50 milyondan fazla kullanıcı indirmesi ve yaklaşık 1 milyon yorumu bulunan Magisto Google Play Store’de 4/5 puan sahibi bir video edit programıdır. Hızlı ve içinde bulundurduğu filtre seçenekleri, eklenebilecek müzik listeleri, altyazılar gibi birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. 

Magistoçoğu diğer uygulama gibi uygulama içi satın alımları mevcuttur. Premium filtreler gibi birçok satın alımları mevcuttur. Premium üyeliğin aylık bedeli ise 20 dolardır. Bu Premium pakette video uzunluklarının 10 dakikaya kadar ulaşmasını, premium stillerin açılması ve filigransız işlem yapabilme şansı sağlamaktadır.

Bunlara rağmen kullanımı rahattır ve işinizi laiki ile yerine getirebilir. Yaptığınız videoları Facebook, Instagram, Vimeo, YouTube gibi birçok sosyal medya platformlarında rahatça paylaşabilmenizi sağlamaktadır.

3. Video Show

100 milyondan fazla Google Play Store indirmesi ve 5 milyondan fazla yorumu ile Google Play Store’de 4.6/5 puana sahip gayet kullanışlı ve beğenilen bir uygulamadır. Mobil cihazlarınız için üretilmiş diğer bir Tiktok video editleme uygulaması ise videolarınızı düzenleyebileceğiniz, bölebileceğiniz, birleştirip kopyalayabileceğiniz VideoShow uygulamasıdır.

İçinde bulundurduğu 50’den fazla tema, videodan mp3’e dönüştürme, video sıkıştırma gibi birçok özellik sunmaktadır. Aynı zamanda uygulama size videolarınızı flulaştırma, tersine çevirebilme, yakınlaştırıp uzaklaştırma imkânı da sunuyor. VideoShow uygulamasının sunduğu en önemli ve ayrıcalıklı imkanlardan biri de video hızını ayarlama imkanıdır.

VideoShow uygulamasının olanakları arasında Tiktok videolarınıza filtre, metin ve sesli anlatım eklemek de bulunuyor. Kullanımı oldukça basit olan VideoShow uygulamasının süre sınırlandırması bulunmamaktadır.

4. Vivavideo

Vivavideo Android ve iOS cihazları için geliştirilmiş popüler uygulamalardan biridir. Tiktok videolarınıza filtre, tema, geçiş, çıkartma ve müzik ekleyerek videonuzu geliştirmenize olanak sağlıyor. Vivavideo uygulamasının sunduğu birçok olanaktan bazıları videoyu kesme, kırpma, kopyalama, yapıştırma, düzeltme, yavaş çekim video yapma, kolajlamadır.

Videolarınızı 720p, Full HD 1080p ve 4k seçenekleri ile dışarı aktarmanızı sağlamaktadır. Herkesin kullanabileceği basit bir uygulamadır.

5. Quik

Android’te 100 Milyondan fazla indirmeye sahip Quik 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından aldığı oylarla 4.7/5 puana sahip en iyi video edit programlarından biridir. Listenin son sırasında yer alan Tiktok video düzenleme uygulaması olan Quik, videolarınızı YouTube, Instagram ve bunlara benzer birçok uygulamada paylaşmak üzere düzenlemenize olanak sağlıyor.

Quik uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamada videolarınızı düzenlerken 23 video stili arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Diğer uygulamalardaki gibi Quik uygulamasında da videolarınızı düzenlerken metin, emoji ve çerçeve ekleyebilirsiniz.