Tiktok Mavi Tik Alma - Nasıl Alınır?

Tiktok Mavi Tik Alma - Nasıl Alınır?

Tiktok mavi tik almanızı bu yaızmız kolaylaştıracaktır. Sosyal mecrada günden güne rağbet görülen sosyal medya platformlarından olan Tiktok, son dönemlerde dikkat çekmektedir. Tiktok, esasında bir video yayınlama yahut video hazırlama uygulaması olarak tanıtılır.

Öyle ki bu uygulama çıktığı ilk günden bu yana en çok rağbet görülen uygulamalar arasında yer almaktadır. Nitekim bu uygulamadan para kazanarak geçimini sağlayan ya da çektiği videolar ile kendisine bir uğraş alanı edinen insan sayısı oldukça fazladır. Online mecrada bu denli ilgi gören Tiktok, bu anlamda takipçi sayısı bakımından kullanıcılarının ilgi odağı haline gelmiştir.

Sosyal mecrada son zamanlarda daha çok öne çıkan Tiktok, tıpkı diğer sosyal medya platformları gibi belirli şartları yerine getiren kullanıcılarına Mavi Tik Rozeti vermektedir. Peki sosyal medya kullanıcılarının gözbebeği haline gelen Mavi tik nedir ve nasıl alınır? Öncelikle bu soruları yanıtlayalım. 

Tiktok Mavi Tik Rozeti Nasıl Alınır?

Tiktok, kısa bir sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşan başarılı bir video paylaşım uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada belli oranda takipçiye sahip olup da binlerce Lira para kazanan birçok insandan bahsedilebilir. Nitekim son dönem magazin haberlerinde de Tiktok fenomenlerinin artması, bu uygulamanın artık insanlar tarafından benimsendiğini de gösterir niteliktedir. Bu minvalde Tiktok hesabında belli bir ayrıcalığa varmak isteyen her kullanıcının Tiktok Mavi Tik detayına sahip olması da gerekir. Peki Tiktok Mavi Tik Alma Nasıl Yapılır?

Tiktok Mavi Tik Rozeti almadan önce kullanıcının yerine getirmesi gerektiği bazı hususlar vardır. Nitekim bu hususlar kullanıcın hem daha çabuk tanınmasına hem de daha az bir sürede Mavi Tik'e sahip olmasına neden olur. Bunlar kısaca şu şekilde belirtilebilir;

  • Tiktok, Mavi Tik almak isteyen bireylerin takipçi sayısı 1000 ya da 1000’den fazla olmalıdır şartı bulundurur.
  • Takipçi sayısı bu şekilde seyreden kişiler Tiktok Mavi Tik hizmetine başvurularını yapabilmektedir.
  • Takipçi sayısından sonra kullanıcının aktif olması da Mavi tik almasında önemli rol oynar.
  • Paylaşılan videolar hem özgün hem de içeriği bakımından ilgi çekici olmalıdır.
  • Trend videolar çekmek de Mavi Tik Rozeti alma konusunda oldukça etkilidir.

Sonuç olarak yukarıda belirtilen hususları yerine getiren her Tiktok kullanıcısı Mavi Tik Rozetini hesabına ekleyebilmektedir. Bunun için ayarlar bölümünden ‘Hesap Doğrulama' sayfasına erişmek gereklidir. Bu adımdan sonra da genellikle Tiktok uygulamasının geri dönüş süresi 15 iş günü içerisinde olmaktadır.

Ayrıca Tiktok Mavi Tik Rozeti ne sahip Olmak isteyen kurum ya da bireylerin platfroma kayıt esnasında bilgilerinin doğruluğu da araştırılmaktadır. Dolayısıyla da Tiktok Mavi Tik Rozetine sahip olmak isteyen kullanıcıların öncelikle platforma bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmeleri gereklidir. 

Mavi Tik Nedir ve Ne İşimize Yarar?

Futbolcu, Siyasetçi, Yazar veyahut ünlü insanların birçoğunun sosyal medya hesaplarının başında Mavi tik bulunur. Mavi tik, esasen onaylanmış hesap anlamına gelmektedir. Nitekim onaylanmış hesap da sosyal medya platformları nezdinde oldukça değerlidir.

Öyle ki Mavi Tik'e sahip olan herhangi bir  kullanıcının yahut kurumun normal sosyal medya kullanıcılarına göre daha fazla avantajları bulunur. En basitinden Tiktok uygulamasının keşfet kısmından çoğunlukla hesabında Mavi tik bulunduran kullanıcılar çıkmaktadır. Dolayısıyla da sosyal medyada belli bir üne sahip olmak isteyen yahut belli bir kitleye hizmet verebilen kurum ya da kişilerin sahip olması gereken ilk husus, Mavi Tik'tir.