Tiktok Canlı Yayın Açma

Tiktok Canlı Yayın Açma

Tiktok canlı yayın nasıl açılır? sorusu merak edilen konulardan biridir. Tiktok kullanım kolaylığı konusunda rakipleri geride bıraksa ' da bir çok tiktok kullanıcıları bu özellikleri bulmakta zorluk çekebiliyor. Tiktokta canlı yayın açarak para kazanabilir veya takipçinizi arttırabilirsiniz. Tiktok kullanıcılarının bir çoğu en az bir kere canlı yayın açmıştır.

Tiktok canlı yayın açmak istiyorsanız tiktok uygulamasının şartlarına uymanız gerekmektedir. Yazımızda tiktok canlı yayın açmayı ve tiktoktan canlı yayın açarak nasıl para kazanacağınızı anlatacağız.

Tiktok canlı yayın açma işlemine geçmeden önce canlı yayın açmaya uygun olup olmadığınızı test etmeniz gerekiyor. Eğer şartlara uygun değilseniz uygulama , canlı yayın açmanıza izin vermez. Konumuz geçmeden küçük bir uyarı yapmak istiyorum. Canlı yayın açtığınızda yaptığınız davranışlara ve ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmeniz gerekiyor. Tiktok bu konuda çok katı kurallar uyguluyor. Hesabınızın canlı yayın özelliği sınırlandırabiliyor. Veya tamamen tiktok bu özelliği size kapatabiliyor.

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Tiktoktan canlı yayın açarak para kazanabilir veya hesabınızın etkileşimini arttırabilirsiniz. Çok fazla takipçi ve beğeni almak keşfet ' e çıkmanıza yardımcı olacaktır. Canlı yayın açtığınızda aldığınız hediyeleri 'de biriktirip tiktoktan para kazanabilirsiniz. Bu şekilde bir çok tiktok fenomeni her ay yüksek gelirler elde edebiliyor.

Tiktok canlı yayın açmak istiyorsanız ilk önce uygulamayı açın ve aşağıda belirttiğimiz adımları uygulayın.

 • Tiktok uygulamasını açarak , hesabınıza giriş yapın.
 • Alt Menüden Artı işaretine tıklayın.
 • Canlı Yayın İşaretine tıklayın.
 • Canlı yayınız için bir başlık girerek yayını başlata tıklayın.

Hepsi bu kadar ! Artık tiktokta canlı yayın açabilirsiniz. Eğer hala yapamadıysanız aşağıdaki fotoğrafı inceleyebilirsiniz. Canlı yayın açma düğmesi sizde aktif olmuyorsa , tiktok canlı yayın açma şartlarını yerine getirmemiş olabilirsiniz. Şartları yazımızıın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak tiktokta canlı yayın açabilirsiniz. Eğer canlı yayın işaretleri gelmiyorsa şartları karşılamıyor olabilirsiniz. Veya hesabınız canlı yayın kısıtlaması almış olabilir. Bir çok tiktok klulanıcısının sıkça karşılaştığı sorunlardan biri canlı yayın engelidir.

Tiktok Canlı Yayın Açma Şartları Nelerdir?

Tiktok canlı yayın açma şartları yeni kullanıcıları üzse ' de bu şartlar topluluk kuralları için gerekli diyebiliriz. Öncelikle tiktok uygulamasına 13 yaşından küçükseniz kayıt olamazsınız. Yaşınız hakkında yanlış bilgilendirme yaparak , kayıt olduğunuz taktirde herhangi bir şikayette hesabınız tamamen kapatılır.  Tiktok canlı yayın açma şartları nelerdir? Şartlar aşağıdaki gibidir.

 • 16 Yaşından büyük olmalısınız.
 • Hesabınızda en az 1.000 adet takipçi olmalıdır.
 • Hediye alabilmek ve göndermek için , 18 yaşından büyük olmalısınız.

Yukarıdaki şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız , canlı yayın açmak için uygulamayı açabilir ve aşağıdaki adımları izleyip canlı yayına geçebilirsiniz. Canlı yayın şartlarına uyduğunuza göre asıl sorumuza geçelim. Tiktok canlı yayın nasıl açılır? Tiktokta canlı yayın açma işlemi düşünüldü kadar zor değildir. Şimdi uygulamayı açıp canlı yayın açma adımlarını eksiksiz uygulayın.

Tiktok Canlı Yayın Açmanın Hesabınıza Faydaları

Tiktok canlı yayın açmak size hem para etkileşim kazandırır. Aldığınız beğeni ve takipçileri canlı yayın yaparak arttırmanız mümkün. Genel olarak yayın açan kullanıcıların ilk amacı takipçi kazanmak olduğunu söyleyemeyiz. Tiktok uygulamasının canlı yayınlarda hediye gönderme özelliği vardır.

Alınan hediyeleri gerçek paraya dönüştürebilir ve tiktok uygulamasından çekebilirsiniz. Uygulamanın bu özelliği sayesinde bir çok tiktok kullanıcısı tiktok canlı yayın nasıl açılır? sorusunun cevabını aramasına sebep olmuştur. Hesabınıza kazandırdığı etkileşim sayesinde yüklediğiniz videolar daha çok beğeni ve izlenme alabilir. Bu durum hesabınız açısından önemli bir konudur. Çünkü keşfete sürekli çıkmanız takipçi ve beğeni sayılarınızı artmasında önemli rol oynar.

Tiktok canlı yayın açmak hesabınıza aşağıdaki gibi faydalar sağlar.

 • Takipçiniz Artar
 • Beğeni Sayılarınız Yükselir
 • İzlenmeniz Artar
 • Yorumlarınız Artar
 • Para Kazanabilirsiniz

Hesabınızın takipçisine göre canlı yayın izlenmelerinizde artış ve azalmalar olabilir. Hiç izlenmiyorsanız , takipçi sayınız düşük olabilir. Yüksek takipçiye sahip olmak için güzel videolar hazırlayabilir , veya sitemizden takipçi satın alabilirsiniz. Sitemizdeki paketler hakkında veya canlı yayınlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Tiktok canlı yayın nasıl açılır? Konusunda sizlere canlı yayın nasıl açılır konusunu detaylandırarak anlattık. Diğer Yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.